Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - wszystkie sekrety i znajdźki

Sprawdź, jakie sekrety możesz znaleźć w grze.

W Watch Dogs Legion możemy zdobyć kilka różnych rodzajów znajdziek i sekretów. Tylko jeden rodzaj ma bezpośredni związek z rozgrywką, a pozostałe są przedmiotami związanymi z wyglądem postaci, lub po prostu poszerzają wiedzę na temat świata gry.

Na tej stronie opisujemy, jakie rodzaje znajdziek przygotowali dla graczy twórcy. Odsyłamy też do stron naszego poradnika, na których pokazujemy lokalizację konkretnych znajdziek w każdej dzielnicy - linki będziemy dodawać w miarę postępów prac nad poradnikiem.

Znajdźki oraz punkty, które zdobywamy, zawsze można przejrzeć w menu głównym, wystarczy przejść tam do zakładki Dane (1). Tam widzimy podział znajdziek ze względu na temat, którego dotyczą (2) - na przykład Londyn, DedSec itp. - a poniżej nazwy oraz typy znajdziek (3). Może to być plik dźwiękowy, relikt lub inne rodzaje. Po prawej stronie widzimy natomiast liczbę posiadanych punktów technologii (4) oraz liczbę waluty ETO (5).


Punkty technologii

Punkty technologii, oznaczane zielonymi ikonami, rozsiane są po całym Londynie. Tak jak inne znajdźki, widzimy je od razu na mapie - odnalezienie ich nie jest więc trudne. Punkty te możesz wykorzystać do zdobycia nowych gadżetów lub zdolności specjalnych.

Wkrótce aktualizacja.


ETO

ETO to specjalna waluta, za którą możesz kupić nowe ubrania, nakrycia głowy i inne kosmetyczne elementy stroju, by wyróżnić postacie z tłumu. Wystarczy odwiedzić jeden z wielu londyńskich sklepów oznaczanych ikoną koszulki.

Wkrótce aktualizacja.


Pliki dźwiękowe

Fragmenty podcastów, audycji, zapisów z podsłuchów - w tej kategorii znajduje się mnóstwo różnych rodzajów danych głosowych, które poszerzają wiedzę o Londynie i różnych organizacjach.

Wkrótce aktualizacja.


Pliki tekstowe

Różne zapiski, dokumenty i notatki o frakcjach czy wydarzeniach z Londynu, nakreślające dodatkową perspektywę na postacie i historię przedstawioną w grze.

Wkrótce aktualizacja.


Relikty

Relikty to przedmioty, które odeszły w zapomnienie, jak choćby komputerowa dyskietka. Tego typu znajdźki są dosyć rzadkie.

Wkrótce aktualizacja.


Maski

W niektórych miejscach w Londynie możemy zdobyć nowe maski do wykorzystania, by ukryć swoją tożsamość. Wystarczy udać się do odpowiedniego punktu na mapie.

Wkrótce aktualizacja.


Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

O autorze
Komentarze