Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - punkty technologii: Nine Elms

Wszystkie punkty w tej dzielnicy.

Watch Dogs Legion oferuje różne przedmioty i znajdźki do odkrycia, a punkty technologiczne są szczególnie przydatne - za te punkty kupimy nowe umiejętności i talenty hakowania. Zdobywamy je w różnych miejscach w każdej dzielnicy Londynu.

Warto zaznaczyć, że przed poszukiwaniami zawsze polecamy wyposażyć się w drona transportowego, by zdobywać punkty technologiczne. Dzięki temu łatwo dostać się - na przykład - na dach. Nieodzowny jest też dron-pająk.

Tutaj wskazujemy i opisujemy położenie wszystkich punktów technologii w dzielnicy Nine Elms. Prezentujemy mapę, a poniżej wszystkie konkretne lokacje.


City of Westminster - punkty technologii

Możesz też pobrać mapę lub otworzyć ją nowej karcie.

Punkty technologiczne #1. W budce strażniczej na biurku. Najpierw musisz jednak użyć konsoli po prawej stronie lokacji, by otworzyć drzwi.


Punkty technologiczne #2. Na wrogim terenie, przy budynku, na wystającej betonowej części. Wystarczy podlecieć i zabrać.


Punkty technologiczne #3. Podleć do budynku z robotnikami, wrzuć do środka drona i wejdź do wentylacji (3), by na końcu zebrać punkty.


Punkty technologiczne #4. W okratowanym pomieszczeniu na dachu. Wystarczy rozwalić drewnianą część, by wejść do środka.


Punkty technologiczne #5. Wleć do niższego poziomu bazy wroga, a punkty znajdziesz na końcu pierwszego hangaru - możesz tam przeskoczyć z drona transportowego, ale sporo tu wrogów, więc nie obejdzie się bez walki.


Punkty technologiczne #6. W galerii handlowej musisz zejść na niższe, strzeżone piętro i wrzucić pajkączka na położoną wyżej kratkę.


Punkty technologiczne #7. Wrzuć drona przed strażniczą budkę i wejdź nim do środka. Zeskocz szybko na dół i wejdź dronem do podłużnego elementu w paczkowni, by zabrać punkty.

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - punkty technologii: City of Westminster

Komentarze