Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - punkty technologii: City of Westminster

Wszystkie punkty w dzielnicy.

Punkty technologii to w Watch Dogs Legion naprawdę przydatna znajdźka - właściwie jedyna do praktycznego zastosowania. Za te właśnie punkty kupimy nowe umiejętności i talenty hakowania. Punkty te zdobywamy w różnych miejscach w każdej dzielnicy Londynu.

Co ważne, zawsze polecamy wyposażyć się w drona transportowego, by zdobywać punkty technologiczne. Dzięki temu łatwo dostać się - na przykład - na dach.

Poniżej wskazujemy i opisujemy położenie wszystkich punktów technologii w dzielnicy City of Westminster. Prezentujemy mapę, a poniżej wszystkie konkretne lokacje.


City of Westminster - punkty technologii

Możesz też pobrać mapę lub otworzyć ją nowej karcie.

Punkty technologiczne #1. Na mostku łączącym ściany budynków.


Punkty technologiczne #2. Na wrogim terenie musisz użyć pajączka, by przejść nim przez dziurę pod płotem. Przeskocz dronem po skrzyniach, by zebrać punkty.


Punkty technologiczne #3. Także na terenie wroga. Wejdź do budynku (na przykład przez dach), a punkty znajdziesz przy ścianie na parterze.


Punkty technologiczne #4. Wrzuć tutaj drona-pająka do budynku przez dziurę w drewnianej części ściany. Punkty leżą obok, po lewej stronie.


Punkty technologiczne #5. Na dachu użyj pajączka, by zabrać punkty spod schodów.


Punkty technologiczne #6. Najpierw musisz tu zejść pod ziemię jednym z bocznych wejść, a w podziemnej bazie rzucić pajączka na kładkę przy ścianie. Wejdziesz nim do szybu wentylacyjnego, gdzie są punkty.


Punkty technologiczne #7. Leżą na widoku, na kamiennym połączeniu między budynkami.


Punkty technologiczne #8. Musisz wejść do wrogiego budynku, przejść schodami w górę i przeskoczyć przez barierkę. Na stoliku leżą punkty.


Punkty technologiczne #9. Te punkty też są na wrogim terenie, ale na dachu, gdzie nikogo akurat nie ma.


Punkty technologiczne #10. Ponownie łatwo dostępne punkty, po prostu podleć do celu i bez problemu je podniesiesz przy Big Benie.


Punkty technologiczne #11. Na pomniku, ale pod kratą na górze. Musisz użyć drona, by wejść pod spód i zabrać punkty.


Punkty technologiczne #12. Na tyłach pałacu Buckingham, od strony ogrodu, pod namiotem..


Punkty technologiczne #13. Przed pałacem, na posterunku, na dziedzińcu. Sporo tu strażników, ale można szybko wylądować, zabrać znajdźkę i odlecieć dronem. Uwaga: ta znajdźka pojawiła się, gdy zhakowaliśmy system transmisyjny na szczycie pałacu.


Punkty technologiczne #14. Musisz wejść do bazy wroga, najlepiej od piętra. Na parterze zobaczysz szyb wentylacyjny. Rzuć tam pajączkiem, by wejść nim do szybu i zebrać punkty.


Punkty technologiczne #15. Na terenie bazy wroga, musisz wejść przez bramę na dziedzińcu, a punkty będą w pokoiku po prawej. Wcześniej musisz jednak zdobyć klucz od jednego ze strażników (losowy wróg go posiada).


Punkty technologiczne #16. Na czarnym daszku przybudówki przy katedrze.


Punkty technologiczne #17. Na samym dole budynku w budowie. Najprościej zrzucić drona-pająka w dół i szybko zebrać nim punkty.


Punkty technologiczne #18. Pod mostem przy rondzie. Zamiast bawić się w otwieranie drzwi, po prostu przerzuć drona przez dziurę w płocie, by zabrać punkty.


Punkty technologiczne #19. Przejdź do pomieszczenia wskazanego strzałką, by otworzyć drzwi drugiej budki, w której są punkty.


Punkty technologiczne #20. Pod mostem, na skrzyni.


Poprzednio: Watch Dogs Legion - punkty technologii: Camden

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs Legion - punkty technologii: Nine Elms

Komentarze