Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Walka z Thanosem z „Avengers: Wojna bez granic” odtworzona w stylu 16-bitowej gry

Jest też porównanie z oryginałem.

Grupa twórców o nazwie Mr Sunday Movies odtworzyła najsłynniejszą scenę z filmu „Avengers: Wojna bez granic” w stylu 16-bitowej gry. Materiał przypomina produkcję wydaną na konsolę SNES.

Wideo zawiera spoilery ze wspomnianego filmu

Tak jak w przypadku podobnych filmów autorów, postarano się o odpowiednią muzykę, dźwięki, pracę kamery i charakterystyczne animacje. Wszystkie ujęcia pieczołowicie odtworzono, zachowując układ oryginału.

Widzimy więc Iron Mana, Doctora Strange, Spider-Mana i Strażników Galaktyki, którzy próbują zabrać Rękawicę Nieskończoności Thanosowi.

Druga część materiału prezentuje porównanie 16-bitowej wersji z pierwowzorem. Fragment pozwala przyjrzeć się, jak ważną rolę odegrał w produkcji Mr Sunday Movies tak zwany timing - autorzy zadbali, aby kolejne sekwencje, a nawet ruchy i ciosy wydarzyły się w odpowiednim momencie.

Popularność „Wojny bez granic” przełożyła się także na gościnny występ Thanosa w Fortnite. W czasowo ograniczonym wydarzeniu, jeden z graczy na mapie stawał się antagonistą i zyskiwał specjalne zdolności.

Mr Sunday Movies stworzyli też inne podobne produkcje, za wzór biorąc np. słynne sceny z Gwiezdnych Wojen.

Tagi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze