Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Yakuza: Ishin gracze odwiedzą domy publiczne i nawiedzone rezydencje

Nadal bez daty premiery na Zachodzie.

Yakuza: Ishin, spin-off popularnej serii, z akcją umieszczoną w czasach feudalnej Japonii, nie będzie miał barów z karaoke i automatów do gier, ale pozwoli na odwiedzenie domów publicznych i nawiedzonych rezydencji.

Sega opisała różne aktywności poboczne na oficjalnej stronie produkcji (tłumaczenie za Gematsu).

Choć Yakuza: Ishin rozgrywa się przed epoką barów karaoke, w grze i tak pojawi się mini-gra ze śpiewaniem, ale w nieco bardziej „klasycznej” oprawie. Będziemy mogli także uprawiać hazard przy wyścigach kurczaków, pracować w sklepie Udon, siekać strachy na wróble w nawiedzonym domostwie, rąbać drzewa i strzelać z armat.

Zwolennicy bardziej dojrzałej rozrywki odwiedzą dom publiczny, gdzie zmierzymy się w pijaństwie z Anną, pogramy z nią w papier, kamień, nożyce czy pomożemy koleżance w wytrzeźwieniu. Sukces w mini-grach ma być nagradzany „seksowną sceną”.

Wydawca nie ogłosił jeszcze daty premiery na Zachodzie. Gracze z Europy i Stanów Zjednoczonych czekają jeszcze na Yakuzę 5, co czyni wydanie nowej gry jeszcze mniej prawdopodobnym. Yakuza: Ishin to w Japonii tytuł startowy na PlayStation 4 - ukaże się 22 lutego, także na PS3.

Poniżej fragmenty rozgrywki z opisywanymi powyżej mini-grami:

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Yakuza: Ishin

PS4, PS3, PlayStation Vita

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze