Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Marvel's Spider-Man 2 powróci Kingpin? Tego chciałby aktor odgrywający postać

Wyczekiwany antagonista.

Travis Willingham - aktor odgrywający rolę Kingpina w grze Marvel’s Spiderman - wyznał, że marzy o powrocie do roli w kontynuacji serii.

Kingpin to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci z uniwersum Spider-Mana, która odegrała swoją rolę także w produkcji od studia Insomniac z 2018 roku. Jak się okazuje, antagonista rozbudził nostalgię nie tylko wśród graczy, ale także u samego aktora odgrywającego postać.

O tak, Wilson Fisk to świetna, naprawdę świetna postać. Sesje motion-capture były samą przyjemnością. Trudno wyobrazić sobie odgrywanie kogoś o tak potężnej budowie, jednak walka ze Spider-Manem była niesamowita”- opowiadał aktor w wywiadzie dla portalu ComicBookMovie.

Spytany o potencjalny powrót do roli, odpowiedział: „jeśli Kingpin powróci, to z wielką przyjemnością go zagram”.

Jedynymi potwierdzonymi do tej pory antagonistami w Marvel’s Spider-Man 2 są Venom oraz Kraven Łowca, a więc studio Insomniac wciąż ma sporo przestrzeni do tego, by zaskoczyć graczy. Choć data premiery gry pozostaje nieznana, to ostatnie doniesienia Microsoftu potwierdzają, że kontynuację przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa poznamy już w przyszłym roku.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze