Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Można się szykować na powrót do Spider-Man 2. Zobaczcie szczegóły dużej aktualizacji

Z Nową Grą Plus i innymi bonusami.

Sporej wielkości aktualizacja zmierza do Spider-Man 2. Insomniac Games uraczy graczy nowymi strojami i bonusami, a przede wszystkim doda do superbohaterskiej przygody Nową Grę Plus.

Trzeba jeszcze trochę poczekać, bo aktualizacja 1.002 trafi do gry 7 marca, ale na osłodę dostaliśmy szczegóły opisane na oficjalnym blogu. Nowa Gra Plus pozwoli fanom rozpocząć grę od nowa przy zachowaniu wszystkich odblokowanych strojów i umiejętności - na wyższym poziomie trudności. Będzie też opcja ponownego rozgrywania dowolnych misji.

Twórcy wspominają też o „Ostatecznych Poziomach” i „Złotych Gadżetach”, ale nie tłumaczą, co kryje się pod tymi nazwami.

Insomniac Games dodało też style do kilku symbiotowych strojów Petera Parkera, a także możliwość zmiany koloru zdolności symbiotu. Do tego całkiem nowe darmowe stroje Marvel’s Hellfire Gala dla obu Spider-Manów.

Pozostałe zmiany obejmują między innymi możliwość zmiany pory dnia w trybie fotograficznym (dostępne po ukończeniu fabuły) i rozszerzone opcje dostępności.

„W późniejszym terminie” do gry trafi też Fly N' Fresh Suit Pack, czyli kolejna darmowa paczka kolorowych strojów dla Petera i Milesa. Gracze w Stanach Zjednoczonych mogą zapłacić 5 dolarów za wczesny dostęp do pakietu, a Insomniac Games przekaże 100% wpłat na rzecz Gameheads, organizacji charytatywnej pomagającej studentom o niskich dochodach oraz niedostatecznie reprezentowanym w rozwoju i znalezieniu kariery w branży gier wideo.

Read this next