Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Cyberpunk 2077 pojawiły się nowe nawiązania do anime Edgerunners

Uważajcie na spoilery dotyczące serialu.

Aktualizacja 2.0 przyniosła mnóstwo zmian i nowości do Cyberpunka 2077, ale o części z nich twórcy nie poinformowali w oficjalnych notatkach. Wygląda jednak na to, że nowych smaczków może być całkiem sporo, a gracze zabrali się do poszukiwań.

Najwyraźniej CD Projekt jest bardzo dumny z opracowanego przez studio Trigger anime, ponieważ do gry trafiły kolejne nawiązania do wspomnianej produkcji. Już wcześniej mieliśmy okazję podjąć się małego zadania pobocznego, zdobyć nieco wyposażenia znanego z serialu, a nawet odwiedzić kilka lokacji pokazanych w Edgerunners. W Cyberpunku 2077 nie brak ciekawych easter eggów i wciąż pojawiają się kolejne.

Jednym z najświeższych znalezisk jest seria hologramów, które nawiązują do anime Cyberpunk: Edgerunners. Natrafił na nie jeden z użytkowników Reddita i natychmiast podzielił się ciekawostką z resztą świata. Zanim jednak przejdziemy dalej, miejcie na uwadze, że wspomniane hologramy zawierają poważne spoilery dotyczące fabuły Edgerunners, wiec jeśli jeszcze nie obejrzeliście serialu na Netflixie, to czytacie na własną odpowiedzialność.

Fucking heartbreaking
byu/FirmAd6452 incyberpunkgame

Wygląda na to, że w kolumbarium w North Oak pojawiły się nowe inskrypcje poświęcone postaciom z anime. Możemy przeczytać na nich kilka wzruszających słów, których autorką najwyraźniej jest Lucy. Jeżeli macie za sobą cały sezon Edgerunners, to trudno będzie nie poczuć drobnego ukłucia w sercu, zwłaszcza gdy przeczytamy słowa poświęcone Davidowi.

Wspomniane kolumbarium odwiedzamy w trakcie kilku zadań, między innymi podczas misji Gdy patrzysz w otchłań - kieruje nas tam poboczny cel związany z nagrobkiem Andrew. Możemy też udać się tam w dowolnym innym momencie, a inskrypcje poświęcone postaciom z Cyberpunk: Edgerunners znajdziemy w kolumbarium już na samym początku gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze