Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Gramy w Battlerite

Stuprocentowa MOBA.

Battlerite to kolejna produkcja studia Stunlock - twórców Bloodline Champions z 2011 roku. Nowa gra oferuje podobne założenia, czyli skupia się na pojedynkach dwóch drużyn na arenie.

Testujemy już ten tytuł i postanowiliśmy zaprezentować rozgrywkę w naszym materiale.

Akcję obserwujemy z góry, kontrolujemy jednego bohatera, który dysponuje kilkoma umiejętnościami. Jedynym celem jest pokonanie przeciwników.

W przeciwieństwie do innych tytułów, które zalicza się do gatunku MOBA, Battlerite nie oferuje żadnych dodatkowych elementów rozgrywki. Nie kupujemy przedmiotów, nie wykonujemy celów pobocznych, nie niszczymy wież i nie walczymy z żadnymi stworkami i minionami.

Wszystkie umiejętności herosów wymagają też dokładnego celowania. W grze nie ma ani jednego ataku, który automatycznie trafia oponenta, jeżeli tylko na nim klikniemy.

Gra jest dostępna na PC w Early Access na Steamie. Za wczesną wersję trzeba zapłacić ok 88 zł. Warto jednak zaznaczyć, że pełna wersja - debiutująca w przyszłym roku - będzie dostępna za darmo.

Deweloperzy ustalają jeszcze, jaki model mikropłatności wprowadzić do gry. Najprawdopodobniej będzie to system kupowania kosmetycznych przedmiotów, które już są obecne w Battlerite.

Komentarze