Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uwaga: fabularne spoilery Resident Evil 7 są już w sieci

Z wczesnych kopii gry.

Fani serii Resident Evil powinni być ostrożni w nadchodzącym tygodniu: w sieci pojawiły się spoilery na temat Resident Evil 7, ujawniające fabularne szczegóły produkcji.

Poniższa wiadomość jest oczywiście wolna od detali, ale po lekturze możemy potwierdzić, że informacje i zwroty akcji warto poznać samemu.

Spotkanie rodzinne

Zrzuty z ekranu prezentujące zakończenie pojawiły się w weekend na forum dyskusyjnym 4chan i szybko wywołały burzliwą dyskusje i kontrowersje. Okazuje się bowiem, że sama znajomość fabuły nie oznacza automatycznie poznania odpowiedzi na wszystkie pytania.

Skąd jednak gracze pozyskali szczegóły już teraz? Jak to najczęściej bywa, winne są wczesne kopie gry, sprzedawane już w sklepach gdzieś w Dubaju lub w Emiratach Arabskich.

Resident Evil 7 debiutuje oficjalnie dokładnie za tydzień, 24 stycznia. Platformy docelowe to PC, PS4 i Xbox One.

Fabuła gry skupia się na postaci Ethana Wintersa, który otrzymuje wiadomość od żony, uznanej za zmarłą. Podąża tropem, prowadzącym do opuszczonego domu rodziny Bakerów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły