Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono nazwy czterech planowanych dodatków do Call of Duty: Ghosts

Onslaught, Devastation, Invasion, Nemesis = ODIN.

Wydaje się, że Activision przez przypadek ujawniło nazwy czterech planowanych dodatków DLC do strzelanki Call of Duty: Ghosts.

W następnych 12 miesiącach ukażą się więc rozszerzenia o tytułach Onslaught, Devastation, Invasionis i Nemesis - sugeruje opublikowany w sieci plakat reklamowy.

Pierwsze litery tytułów układają się w nazwę ODIN. Nie chodzi zapewne o ojca Thora, lecz o planetarne uzbrojenie, jeden z głównych tematów w kampanii fabularnej w Ghosts.

Zdjęcie znaleziono w mailu do fanów Call of Duty, ale Activision błyskawicznie usunęło obrazek - informuje serwis MP1st.

Tradycyjnie, gracze mogą zapłacić z góry za wszystkie dodatki, w ramach przepustki sezonowej. W zamian otrzymuje nieco niższą cenę oraz pakiet Team Leader DLC z kosmetycznymi gadżetami dla postaci.

„Call of Duty: Ghosts to dawka wciągającej, intensywnej i ekspresowej rozgrywki. Wszystko jest w niej porządne i zadowalające, choć brak nowości i przestarzała oprawa momentami dają się we znaki. Sprawdzona formuła przestaje wystarczać, choć wciąż bawi” - napisał w recenzji Mateusz.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Ghosts

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze