Skip to main content

UFO w GTA Online zakończy się zapowiedzią GTA 6 - spekulują fani

Wierzymy na słowo.

Część fanów uważa, że zakończenie wydarzenia specjalnego z UFO w GTA Online może wiązać się z ogłoszeniem GTA 6. Jak się wydaje, argumenty są jednak dość wątpliwej jakości.

Renomowany leaker wiadomości z wnętrza Rockstara - „Tez2” - rozpoczął spekulacje na GTA Forums, ujawniając wspomniany event. Ten ma rozpocząć się 15 października i trwać siedemnaście dni. Zakończenie wypadnie więc w Halloween.

Podobnie było już w ubiegłym roku, więc wydarzenie nie byłoby specjalnie niespodziewane. Następnie użytkownik spekuluje jednak - już bez oparcia w źródłach czy plikach - że całość może być powiązana właśnie z informacjami na temat kolejnej odsłony.

Skąd takie wnioski? Argumentem przemawiającym za teorią ma być fakt - prosimy się nie śmiać - że w San Andreas, w wydaniu The Definitive Edition, wewnątrz restauracji Lil' Probe'Inn umieszczono poniższe zdjęcie budynku, który znajduje się w Miami (w więc w Vice City, miejscu akcji GTA 6).

Zdjęcie tego domu z GTA: San Andreas ma być poszlaką

Wnętrze budynku jest standardowo niedostępne dla graczy, ale do środka można dostać się z pomocą skryptów. Co znajduje się tymczasem na słupie reklamowym przed samym przybytkiem? Otóż właśnie spodek kosmitów. To musi być nawiązanie do wydarzenia z GTA Online! - ekscytują się niektórzy.

Poczekamy, zobaczymy. „Tez2” dodaje, że easter egg w The Definitive Edition przygotowano dawno temu, a niedawny wyciek materiałów z GTA 6 mógł gruntownie pokrzyżować i zmienić plany Rockstara. Będzie więc dobra wymówka, jeśli 31 października w GTA Online nie wydarzy się nic specjalnego.

Zobacz także