Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zaprasza na publiczne testy XDefiant. Ruszył preload na PC

Będzie tylko 6 godzin na sprawdzenie strzelanki.

XDefiant to nadchodząca sieciowa strzelanka od Ubisoft San Francisco, która dostępna będzie w modelu free to play. Twórcy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w testach gry, które rozpoczną się już jutro wieczorem.

Twórcy XDefiant mierzą się z wieloma wyzwaniami i można odnieść wrażenie, że premiera ich gry ciągle się oddala. Choć produkcję mieliśmy okazję sprawdzić już kilka miesięcy temu, a gra nie miała ustalonej daty rynkowego debiutu, to ostatnio zaliczyła kolejne opóźnienie.

Wygląda jednak na to, że sprawy zaczynają przyjmować korzystny obrót, a twórcy gotowi są na publiczne testy swojej gry. Sesja testowa wystartuje już jutro, czyli 28 września o 21:00 czasu polskiego i potrwa zaledwie 6 godzin - do 3:00 nad ranem w nocy z czwartku na piątek. Dostępna będzie wyłącznie wersja PC, a pliki gry można już pobierać za pośrednictwem aplikacji Ubisoft Connect.

W ramach otwartych testów sprawdzimy zawartość przedsezonową, a „mapy, tryby, broń i dodatki będą odblokowane”. Uczestników będą obowiązywały umowy o zachowaniu poufności, na które trzeba będzie wyrazić zgodę przed przystąpieniem do zabawy. Jest tak dlatego, że głównym celem akcji jest zebranie jak największej ilości informacji zwrotnych od graczy, które pomogą deweloperom w rozwoju gry, a nie jej promocja.

Oznacza to, że najprawdopodobniej zostaniemy poproszeni o nieudostępnianie materiałów z rozgrywki takich jak screeny czy nagrania wideo, choć obecnie nie ma pewności co do ewentualnej kary za rozpowszechnianie tego typu treści. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Testy przeznaczone są dla wszystkich chętnych i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

XDefiant

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze