Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft tworzy RPG nowej generacji

Francuski wydawca zadebiutuje na rynku MMO?

Ubisoft Massive poszukuje pracowników z doświadczeniem w tworzeniu sieciowych gier RPG. Francuski wydawca ma w planach stworzenie tytułu na kolejną generację sprzętu.

Podobne ogłoszenie pojawiło się już na początku tego roku. W tym samym okresie w Internecie pojawiły się screeny, rzekomo pochodzące z kolejnej części serii Prince of Persia. Tym razem studio z Malmö poszukuje projektanta poziomów.

Marc Cartwright w serwisie LinkedIn

Kolejna wskazówka, która sugeruje, że trwają prace nad nowym tytułem, to wpis w serwisie LinkedIn. Marc Cartwright jako stanowisko wymienia „projektant wieloosobowej gry RPG nowej generacji”. Również na osobistej stronie twórcy jest wzmianka o „nieogłoszonej grze MMORPG”.

Ubisoft Massive specjalizuje się w produkcji gier wieloosobowych. Wcześniejsze dokonania firmy to m.in. tryby sieciowe w Assassin's Creed: Revelations i Far Cry 3. Studio zostało sprzedane przez Activision w 2008 roku, w związku z połączeniem amerykańskiego wydawcy z Blizzardem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze