Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktor podkładający głos w Human Revolution wcielał się także w bohatera Far Cry 3

Ale Ubisoft obawiał się podobieństwa.

Elias Toufexis, aktor wcielający się w zachrypniętego Adama Jensena z Deus Ex: Human Revolution, miał użyczyć głosu także głównemu bohaterowi strzelanki Far Cry 3, ale Ubisoft ostatecznie zmienił zdanie, obawiając się zbyt dużego podobieństwa.

- Muszę przyznać, że jest taka gra, Far Cry 3 - zapewne ją znacie - gdzie wcielałem się w Jasona Brody'ego - mówił aktor podczas imprezy Comic Con, cytowany przez serwis Xbox 360 Achievements.

- Wcielałem się w niego przez dwa lata, podłożyłem głos. Następnie zadebiutował Deus Ex i zostałem zastąpiony. Podenerwowali się i nie chcieli, by ludzie podczas gry myśleli o innej produkcji.

- To uzasadniona obawa. To zrozumiałe, ale użyłem tam mojego normalnego głosu - dodał Toufexis. - Wychodzi na to, że tracę pracę, ponieważ Jensen jest zbyt popularny.

Ostatecznie w Far Cry 3 zagrał Gianpaolo Venuta, który pracował wcześniej także przy Assassin's Creed 2 i Brotherhood. Tytuł ukazał się w 2012 roku, a w planach jest już kolejna odsłona.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Deus Ex: Bunt Ludzkości

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Far Cry 3

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze