Skip to main content

Far Cry: Wild Expeditions - zestaw czterech gier z serii zadebiutuje w lutym

AKTUALIZACJA: Premiera tydzień później.

Aktualizacja #3: Ubisoft przygotował nowy plan wydawniczy dla Far Cry: Wild Expeditions. Zestaw ukaże się 21 lutego - tydzień później niż pierwotnie planowano.

Tymczasem na konsoli Xbox 360 od dzisiaj dostępne jest Far Cry Classic - odświeżona wersja pierwszej części serii.

Zobacz na YouTube

*

Aktualizacja #2: Polski oddział Ubisoftu potwierdził w odpowiedzi na zapytanie Eurogamera, że kolekcja Far Cry: Wild Expeditions ukaże się w wersji pudełkowej także w Polsce, wyłącznie na PC, w cenie 99 zł.

*

Aktualizacja: Ubisoft zapowiedział, że Far Cry Classic HD - odświeżona wersja pierwszej części serii - zostanie również udostępniony w cyfrowej dystrybucji na PS3 i X360 osobno, poza zestawem Wild Expeditions.

*

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że 14 lutego do sklepów w Wielkiej Brytanii trafi zbiorcze wydanie serii Far Cry, z podtytułem Wild Expeditions.

W skład kolekcji wejdzie odświeżona wersja pierwszej części - Far Cry Classic HD, a także Far Cry 2, Far Cry 3 i Far Cry 3: Blood Dragon. Oficjalna cena zestawu nie jest jeszcze znana, nie wiadomo też czy Wild Expeditions ukaże się w Polsce.

Nowe wydanie trafi na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360.

Trzecia część cyklu strzelanek zabiera graczy na tropikalną wyspę, podobnie jak Blood Dragon - ten drugi tytuł oferuje jednak specyficzną, futurystyczną wersję świata z Far Cry 3. Druga odsłona serii to zupełna zmiana scenerii, trafiamy w niej do Afryki.

Zobacz na YouTube

Read this next