Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ty (You), sezon 4 - obsada: czy powróci Jenna Ortega

Szanse na powrót Ellie Alves.

W serialu „Ty” (ang. „You”) większość wątków postaci kończy się wraz z końcem sezonu. Mimo to, wielu fanów liczy na powrót znanej z 2. sezonu Ellie Alves. W tę rolę wcieliła Jenna Ortega, gwiazda hitowego serialu Netflixa „Wednesday”. Jakie są szanse na jej powrót w 4. sezonie?

UWAGA NA SPOILERY: Jak wskazuje tytuł strony, zamieszczamy tutaj informacje o fabularnych szczegółach serialu. Jeśli nie chcesz ich poznać, opuść stronę lub wróć tu w przyszłości. Możesz też przejść do działu filmy i seriale lub na stronę główną serwisu i przeczytać codzienną dawkę informacji ze świata gier, seriali i filmów.

Na tej stronie - skocz do sekcji:


Czy Jenna Ortega powróci?

Zakończenie wątku Ellie Alves w 2. sezonie pozostawia furtkę na jej powrót. Dziewczyna jest wściekła na Joego za to, że zniszczył jej dotychczasowe życie. Jako jedna z nielicznych osób zna jego sekret. Wie też, że Love stoi za zabójstwem jej siostry. Mimo to, Joe regularnie wysyła jej pieniądze. Nie wiemy jednak, czy robi to nadal po upozorowaniu swojej śmierci w 3. sezonie.

W zwiastunach do 4. sezonu dowiadujemy się, że Joego prześladuje tajemnicza osoba, która wie o jego przeszłości. W jednej scenie widzimy też ścianę oklejoną artykułami o morderstwach Joego, a jeden z nich dotyczy śmierci siostry Ellie.

Fani chcieliby powrotu Ellie. Czy tego samego chcą twórcy serialu?

Sama Jenna Ortega przyznaje, że jest fanką serialu i chciałaby powrotu swojej bohaterki jako dziewczyny, która uporała się ze swoimi problemami i wyszła na prostą. Mimo to, aktorka w żadnym z wywiadów nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, że jej postać powróci. Możemy więc opierać się jedynie na domysłach i spekulacjach.

Na niekorzyść tej teorii działa fakt, że Jenna nie pojawia się na żadnych materiałach promocyjnych, a promowanie serialu jej nazwiskiem mogłoby przysporzyć mu popularności. Z drugiej strony, twórcy mogą trzymać jej gościnny występ w sekrecie. Warto też zwrócić uwagę, że zdjęcia do 4. sezonu „Ty” zakończono przed wybuchem popularności „Wednesday”. Być może twórcy zdecydują się na jej powrót dopiero w 5. sezonie?


Co wiemy o reszcie obsady

Jedyną powracającą postacią, oprócz granego przez Penna Badgleya głównego bohatera, jest Marienne (w tej roli Tati Gabrielle). Fani oczekują też powrotu Love (Victoria Pedretti) w retrospekcjach, lecz obecność aktorki nie została potwierdzona. O tym, czy powróci, przekonamy się 9 lutego lub 9 marca, kiedy na Netfliksie ukaże się druga część sezonu.

Adam to nowa postać, która może sporo namieszać

Jak co sezon, przedstawiona zostanie nam plejada nowych postaci. Wśród nich szczególnie wyróżnia się Adam (znany z „Euforii” i „Białego Lotosu” Lukas Gage), chłopak będący czarną owcą pewnej bogatej rodziny, skrywający mrok pod maską przyjacielskiego imprezowicza.

Poza nim w serialu wystąpią: Charlotte Ritchie w roli Kate, Stephen Hagan jako Malcolm, Tilly Keeper jako Lady Phoebe, Ben Wiggins jako Roald, Aidan Cheng jako Simon, Niccy Lin jako Sophie, Amy-Leigh Hickman jako Nadia oraz Ed Speelers jako Rhys Montrose. Większość z wymienionych postaci wywodzi się ze środowiska uczelnianego, a także (poza Nadią i Rhysem) z zamożnej brytyjskiej socjety.


Więcej o serialu Ty:

O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze