Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ty (You), sezon 4 - kiedy premiera, ile odcinków

Joe Goldberg powraca.

Nowy sezon serialu „Ty” (ang. „You”) to jedna z najgorętszych premier Netflixa w lutym. Forma jego dystrybucji nieco różni się od poprzednich, ponieważ cały sezon nie zostanie wypuszczony od razu. W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje o nadchodzącej premierze.

4. sezon serialu o losach seryjnego mordercy Joe Goldberga został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich ukaże się 9 lutego. Na kontynuację nie trzeba będzie zbyt długo czekać, ponieważ pojawi się ona na Netflix miesiąc później, 9 marca. Sezon, wzorem poprzednich, będzie miał łącznie 10 odcinków, po 5 na każdą część.

Tym razem grany przez Penna Badgleya Joe przeniesie się do Europy. Akcja nie będzie jednak toczyć się, jak wskazywałaby końcówka 3. sezonu, w Paryżu, a w Londynie. Nową fałszywą tożsamością Joego będzie profesor Jonathan Moore, wykładowca akademicki. Do obsady powróci Marienne Bellamy w roli Tati, czyli obiektu uczuć i obsesji Joego z 3. sezonu.

Większość obsady stanowią nowe twarze, ze znanym z „Białego Lotosu” Lukasem Gage’em na czele. Twórcy zapowiadają też zmianę klimatu i konwencji względem dwóch poprzednich, noszących znamiona czarnej komedii sezonów. Fabuła ma też mocniej odbiegać od tej ukazanej w powieściach Caroline Kepnes.

Nie wiemy, czy 4. sezon będzie zwieńczeniem tej historii. Jak do tej pory serial „Ty” był sukcesem pod względem oglądalności. W lutym nie ma on dużej konkurencji wśród nowych premier na Netfliksie, więc tendencja ta może zostać utrzymana. Materiały promocyjne nie wskazują też, że miałoby to być zwieńczenie historii Joego.

O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze