Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Sleeping Dogs zapowiedzieli nową grę - Smash & Grab

Sieciowe pojedynki gangów.

Odpowiedzialni za powstanie gry akcji Sleeping Dogs deweloperzy ze studia United Front Games ujawnili swój kolejny projekt. Nie jest to jednak kontynuacja przygód detektywa Wei Shena, a nastawiona na zabawę sieciową bijatyka Smash & Grab.

Produkcja tworzona jest z myślą o PC i we wrześniu zostanie wydana na Steamie w programie Early Access. Data premiery pełnej wersji nie jest na razie znana.

Akcja gry osadzona zostanie w dalekiej przyszłości. Pokierujemy członkami gangów biorącymi udział w nielegalnych pojedynkach - piętnastominutowych starciach dla dwóch trzyosobowych zespołów.

Celem każdego meczu będzie zebranie przedmiotów o łącznej wartości co najmniej 50 tysięcy dolarów. Łupy zgromadzimy włamując się do sklepów lub kradnąc zdobycze przeciwnikom.

W walce z rywalami skorzystamy zarówno z broni białej, jak i palnej. Wśród dostępnego arsenału znajdą się między innymi łopaty połączone z piłą mechaniczną oraz kusze strzelające zatrutymi bełtami.

Wraz z postępami w rozgrywce, zdobędziemy punkty doświadczenia, które wydamy na rozwój postaci i odblokowanie dodatkowych ciosów, umiejętności czy ubrań.

To nie wszystko - w Smash & Grab znajdzie się też możliwość stworzenia własnego, składającego się z maksymalnie pięciu użytkowników, gangu. Zdecydujemy o wewnętrznej hierarchii w bandzie - jako przywódca, wybierzemy sobie porucznika, a pozostałym członkom szajki nadamy odpowiednie klasy.

Wersja, która zostanie w przyszłym miesiącu udostępniona w ramach Early Access, zawierać ma dwa tryby rozgrywki sieciowej, tyle samo map oraz opcję treningu.

Studio United Front Games znane jest głównie z wydanego w 2012 roku Sleeping Dogs - gry akcji z otwartym światem. W produkcji użytkownik wcielał się w policjanta infiltrującego grupę przestępczą w Hong Kongu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły