Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Outriders obiecują częstsze aktualizacje gry

Najnowszy patch już dostępny.

  • Autorzy Outriders wciąż pracują nad usunięciem błędów z umieraniem postaci
  • Deweloperzy przygotowują też zmiany w systemie legendarnych przedmiotów
  • Następne aktualizacje gry mają pojawiać się częściej

People Can Fly opublikowało kolejny patch do Outriders. Przy okazji studio obiecało, że zamierza częściej aktualizować grę.

Deweloperzy nie sprecyzowali, w jakich odstępach czasu będą pojawiać się kolejne poprawki do produkcji, ale podkreślili, że gracze powinni czekać na łatki krócej. Autorzy skupiają się obecnie nad problemami, utrudniającymi logowanie do tytułu na konsolach Xbox.

Twórcy testują również zmiany w systemie generującym legendarne przedmioty - chcą, by ulepszone rozwiązanie „mniej frustrowało i przynosiło więcej satysfakcji”. Badają też zgłaszane przez użytkowników problemy z umieraniem postaci, na co narzeka wielu użytkowników.

Polskie studio sprawdza także potencjalne modyfikacje w przyznawanych herosom na początku przygody wzmocnieniom, ale więcej szczegółów na ten temat przedstawi w późniejszym terminie.

Natomiast wczorajsza aktualizacja uniemożliwia wyrzucenie z zabawy sieciowej gracza pod koniec rozgrywanej aktualnie Ekspedycji. Ponadto dodaje regionalny matchmaking, by ulepszyć jakość połączenia internetowego, naprawia kolejne usterki z awariami gry i wyciekami pamięci oraz udoskonala proces logowania.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze