Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy gier z Niemiec pracują wspólnie nad epizodycznym Red. Black. Fate.

Kolaboracja sześciu zespołów deweloperskich.

Sześć niemieckich studiów zapowiedziało dziś utworzenie formacji German All Stars. Zajmie się ona produkcją epizodycznej gry przygodowej Red. Black. Fate.

The Book of Unwritten Tales spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem wśród fanów gatunku gier przygodowych

Na zorganizowanej dziś na targach Gamescom w Kolonii konferencji, powiadomiono, że w skład German All Stars wchodzą m.in. studia Kingt Art, Deck 13, Black Forest Games i Cliffhanger Productions. Nawiązano też współpracę z wydawcą Daedalic Entertainment - informuje Polygon.

Red. Black. Fate. zajmą się więc deweloperzy, którzy mają na swoim koncie tytuły takie jak The Book of Unwritten Tales, Giana Sisters: Twisted Dreams czy Shadowrun Online.

Szczegóły dotyczące projektu nie zostały ujawnione. Dowiedzieliśmy się jedynie, że zostanie on w dużej części ufundowany przez pracujące nad nim studia. Zostanie też wsparty kampanią w serwisie Kickstarter.

German All Stars planuje wydać Red. Black. Fate w 2014 roku. Twórcy zapowiadają, że produkcja doczeka się modelu płatności przypominający ten stosowany przez organizatorów promocji Humble Bundle.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze