Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Dead Space Remake zapowiadają medialną ciszę

Na nowe wieści poczekamy.

Twórcy Dead Space Remake zapewniają, że zabierają się za intensywne prace nad tytułem, więc na kolejne informacje i prezentacje musimy poczekać do przyszłego roku.

Deweloperzy z EA Motive wyjaśnili w serwisie Reddit, że pierwsze pokazy miały na celu zebranie opinii fanów. Teraz część z nich trzeba wprowadzić życie.

„Skupiamy się i pracujemy nad grą. Potrzebujemy czasu, by przejrzeć wszystkie uwagi, teorie i sugestie, którymi się podzieliliście” - napisali. „Nie możemy się doczekać, by pokazać w przyszłym roku, jak pomagacie kształtować remake, gdy tytuł będzie w bardziej zaawansowanej fazie”.

Informacjom towarzyszy klip, w którym deweloperzy prezentują „brudzenie” wnętrz statku Oshimura, gdzie toczy się akcja. Zbyt „czyste” lokacja były bowiem jednym z często powtarzanych zarzutów pod adresem gry.

Destroying 6 POI In One Shot from r/DeadSpace

„Ważne było dla nas, by pokazać wczesną wersję, byście mogli podzielić się opiniami. Zamierzamy dalej czytać wypowiedzi na temat waszych oczekiwań. Wszystko, co widzieliście, to wczesna wersja i nadal pracujemy na kombinezonem Isaaca, czy estetyką i wyglądem Ishimury” - zapewnia EA Motive.

Studio już w przeszłości wyjaśniało, że Dead Space Remake jest „bardzo, bardzo daleki od ukończenia”. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze