Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Black Desert Online prezentują sześć klas postaci

Ruszyły preordery.

Studio Daum Games rozpoczęło przedpremierową sprzedaż sieciowego Black Desert Online, oferując kilka zestawów w różnych cenach oraz szereg promocyjnych trailerów.

Screen z polskiej wersji

Najtańszy pakiet kosztuje 30 euro (ok. 128 zł) i zawiera cyfrową kopię gry, siedmiodniową przepustkę dla znajomego, wcześniejszy dostęp do gry (o 24 godziny) oraz kupon na zmianę wyglądu.

Za 50 euro (ok. 213 zł) otrzymamy dodatkowo dostęp do jednego z testów wersji beta, dwie przepustki, dostęp do gry z dwudniowym wyprzedzeniem, wierzchowca, zwierzaka-towarzysza czy unikatową skórkę na broń.

Najdroższy zestaw kosztuje 100 euro (ok. 426 zł), oferując powyższe elementy, oraz wstęp do obu testów beta, trzy przepustki, wcześniejszy dostęp do gry (o 96 godzin), wierzchowca wyższego poziomu, kostium i 2500 pereł (wirtualna waluta, o wartości 25 euro - ok. 107 zł).

Warto dodać, że w odróżnieniu od wersji Black Desert Online dostępnej w Korei Południowej czy w Rosji, gra nie będzie darmowa - wystarczy jedynie zakup podstawowego wydania, bez abonamentu. Pojawią się za to opcjonalne transakcje cyfrowe, co potwierdzają już powyższe zestawy przedpremierowe. Debiut pełnej wersji na początku przyszłego roku.

Black Desert Online to sieciowa gra RPG stawiająca w dużym stopniu na akcję i dynamiczną walkę. Produkcja rozgrywa się w świecie fantasy, ale projekty postaci spodobają się fanom anime. Poniżej znaleźć można zwiastun dla wojownika, ale są też materiały dla pozostałych klas: łowcy, czarodziejki, barbarzyńcy, valkyri oraz czarodzieja/wiedźmy.

W planach jest także kompletne tłumaczenie produkcji na język polski - zajmują się tym fani, zrzeszeni na stronie projektu.

Zobacz na YouTube

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Black Desert

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze