Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Black Desert Online otrzyma 20 lipca dwie klasy postaci

Ninja oraz Kunoichi.

Sieciowe Black Desert Online otrzyma 20 lipca kolejną aktualizację w Europie i Stanach Zjednoczonych, wprowadzającą między innymi dwie klasy postaci - Ninja oraz Kunoichi.

Przykładowa Kunoichi

Oba archetypy przeznaczone są dla fanów walki wręcz na krótkim dystansie, z szybkimi doskokami, akrobatycznymi ciosami, a nawet teleportacją.

Kluczem jest wysoka prędkość, precyzyjne ataki oraz kamuflaż, umożliwiający ukrycie się pomiędzy kolejnymi ciosami. Są też specjalne debuffy, czyli umiejętności negatywnie wpływające na statystyki wrogów.

Kunoichi walczy w podobnym stylu, lecz koncentruje się bardziej na obronie i odbijaniu, z blokami i potężnymi kontratakami.

Zaplanowana aktualizacja to także szereg innych nowości i zmian. Pojawi się między innymi system Skill Addon, umożliwiający modyfikowanie ataków za pomocą dodatkowych efektów.

Do tego łatwiejsze resetowanie postaci oraz atrakcje dla gildii, czyli grupowe walki o określone punkty oraz oblężenia. Te elementy pojawią się wcześniej, 17 lipca.

Zachodnie wydanie Black Desert Online pozostaje kilka miesięcy za wiodącą, koreańską wersją. Jest jednak regularnie aktualizowane, by nie odbiegać zbytnio od oryginału.

W Europie i w USA tytuł opiera się za to na innym modelu biznesowym, podobnym na przykład do tego z Guild Wars 2. Gracze nie muszą opłacać miesięcznego abonamentu, a jedynie kupić egzemplarz produkcji.

Akcja Black Desert Online toczy się w klasycznym świecie fantasy. Walka jest dynamiczna i mocno zręcznościowa. Gracze mogą łączyć poszczególne zdolności w kombinacje ciosów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Black Desert

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze