Skip to main content

Morskie potyczki w zwiastunie aktualizacji Black Desert Online

Darmowa łatka.

Kakao Games, jeden z wydawców zachodniej wersji sieciowego Black Desert Online, przygotował nowy zwiastun produkcji na tegoroczne targi gamescom, prezentując jedną z planowanych aktualizacji.

Mowa o morskich atrakcjach i przygodach, które pojawią się w grze w czwartym kwartale tego roku, w ramach darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy gry.

Poniższy trailer koncentruje się na intensywnych walkach z wykorzystaniem obsługiwanych przez graczy dział i moździerzy, ale rozszerzenie zaoferuje dużo więcej nowości.

„Aktualizacja rozszerzy ogromny już świat Black Desert o nowe opcje rozgrywki. Postacie wybiorą się w morze w celu eksploracji, zakładania szlaków handlowych, szukania skarbów czy polowania na potwory” - czytamy w opisie.

Zachodnie wydanie Black Desert Online pozostaje kilka miesięcy za wiodącą, koreańską wersją. Jest jednak regularnie aktualizowane, by nie odbiegać zbytnio od oryginału. Ostatnio - 20 lipca - dodano dwie klasy postaci, Ninja oraz Kunoichi.

W Europie i w USA tytuł opiera się za to na innym modelu biznesowym, podobnym na przykład do tego z Guild Wars 2. Gracze nie muszą opłacać miesięcznego abonamentu, a jedynie kupić egzemplarz produkcji.

Akcja Black Desert Online toczy się w klasycznym świecie fantasy. Walka jest dynamiczna i mocno zręcznościowa. Gracze mogą łączyć poszczególne zdolności w kombinacje ciosów.

Zobacz na YouTube

Read this next