Skip to main content

Sieciowe Black Desert Online z dwoma nowymi klasami postaci

Musa i Maewha.

Studio Daum Games zapowiedziało dwie nowe klasy postaci, które trafią do sieciowego Black Desert Online dokładnie 20 kwietnia.

Musa to męska postać specjalizująca się w walce wręcz i zadawaniu obrażeń obszarowych. Głównym atutem bohatera jest szybkość poruszania się po placu boju i wyprowadzanie błyskawicznych ciosów.

Wojownik nosi lekki pancerz, dlatego jest podatny na ataki przeciwników. Każdy ruch musi być zatem odpowiednio przemyślany.

Maewha to żeński odpowiednik Musy. Postać charakteryzuje się podobnymi statystykami, jednak zamiast na obrażeniach obszarowych, skupia się na eliminowaniu pojedynczych przeciwników.

Obydwie klasy mogą też posługiwać się krótkim łukiem, który służy do rozpoczynania walki i obezwładniania przeciwników.

Nowe postacie zasilą szereg ośmiu już dostępnych klas - Bladera, Gianta, Rangera, Sorcerera, Tamera, Valkyrie, Warriora i Wizarda.

Akcja Black Desert Online toczy się w klasycznym świecie fantasy. Walka jest dynamiczna i mocno zręcznościowa. Gracze mogą łączyć poszczególne zdolności w kombinacje ciosów.

Tytuł jest dystrybuowany w Europie na podobnych zasadach, jak Guild Wars 2. Gracze nie muszą opłacać miesięcznego abonamentu. Wystarczy jednorazowy zakup gry.

Poniżej materiały wideo prezentujące nowe klasy postaci.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Zobacz także