Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórca Dragon's Dogma i Devil May Cry zapowie w tym roku nową grę

Sequel czy świeży tytuł?

Hideaki Itsuno, składając fanom noworoczne życzenia, poinformował, że w 2017 roku zapowie swój nowy projekt. Nie zasugerował, o jaką grę może chodzić.

Itsuno to główny projektant Dragon's Dogma, a także drugiej, trzeciej i czwartej odsłony cyklu Devil May Cry. Kolejny tytuł producenta z Capcomu nie musi być jednak sequelem.

Warto jednak zaznaczyć, że w ubiegłym roku pojawiły się plotki dotyczące Devil May Cry 5 - za sprawą zdjęcia aktorów znanych z ról Dante i Nero z DMC4 na planie motion capture.

Wszystkie części Devil May Cry - także spin-off od studia Ninja Theory - to dynamiczne gry akcji, w których podstawą rozgrywki jest efektowna walka z przeciwnikami w zwarciu.

Dragon's Dogma, inna produkcja autorstwa Itsuno, to z kolei action RPG w świecie fantasy, którego charakterystycznym elementem są walki z większymi potworami i możliwość wspinania się na dużych oponentów.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze