Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed

Fassbender w akcji.

Amerykańskie magazyny zajmujące się filmami opublikowały w ostatnich dniach zdjęcia z planu Assassin's Creed, kręconego w Hiszpanii.

Rozwiąż rebus

Dwa pierwsze to Michael Fassbender w roli Aguilara - asasyna z XV-wiecznej Hiszpanii. Jest też ten sam aktor jako Callum Lynch, czyli współczesny spadkobierca tej samej linii genetycznej - w tajemniczych celi, z księdzem u boku.

Historia nie będzie związana bezpośrednio z żadną grą, ale widać pewne nawiązania. Czyżby Lynch został złapany i uwięziony przez templariuszy, jak Desmond Miles na początku swojej przygody?

Bohater po poznaniu życiorysu Aguilara wykorzysta zdobyte informacje i umiejętności do walki z przeciwnikiem - także w czasach współczesnych.

Wystąpią też Marion Cotillard („Mroczny Rycerz Powstaje”), Michael Kenneth Williams („12 Years a Slave”) i Ariane Labed („Przed północą”). Za reżyserię odpowiada Justin Kurzel, który współpracował już z Fassbenderem przy najnowszej ekranizacji dramatu „Makbet”.

Premiera 21 grudnia przyszłego roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze