Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy polskie gry na konferencji Games Connection

Producenci mają szansę na znalezienie wydawcy.

Na odbywającej się w Paryżu konferencji dla twórców gier, Games Connection, zaprezentowane zostaną trzy tytuły polskich producentów.

BRUCE, The Game to produkcja Tabasco Interactive. Grafika utrzymana jest w konwencji neo-noir. Bruce, bohater platformówki, ma dostęp do rozbudowanego arsenału i umiejętności specjalnych. Jako platformy wymienia się PC, Xbox Live Arcade i smartfony.

Grafika koncepcyjna z BRUCE, The Game

Createrria to narzędzie, w którym stworzymy własne gry za pomocą edytora. Tytuł będzie dostępny na tablety, telefony i za pośrednictwem przeglądarki.

Ostatni reprezentant rodzimego przemysłu to postapokaliptyczna Neuroshima Apocalypse, gra akcji przeznaczona na urządzenia mobilne i platformy społecznościowe. Za tytuł odpowiada studio one2tribe.

Piętnaście gier, które zostaną zaprezentowane na Games Connection, wybrano spośród 130 propozycji. Twórcy produkcji mają szansę na znalezienie wydawcy, który udostępni tytuły szerszej publiczności.

Dzięki, Polygamia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze