Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb wieloosobowy w zwiastunie konsolowego Farming Simulator 15

Premiera 19 maja.

Farming Simulator 15 debiutuje na konsolach 19 maja. Tego dnia gracze zapewne nie będą mieli innych tytułów do sprawdzenia, więc bez przeszkód wkroczą do sieciowej rozgrywki w tym symulatorze.

Produkcja debiutowała na PC w październiku ubiegłego roku.

Po raz pierwszy w historii serii na konsolach, na sprzęcie obecnej generacji pojawi się tryb sieciowej kooperacji dla maksymalnie 16 osób, prezentowany w poniższym zwiastunie. Posiadacze PS3 i X360 będą musieli pozostać przy samodzielnej pracy na roli.

„Niektóre czynności można wykonać sprawniej za pomocą kilka pojazdów równocześnie. Gracz obsługujący ciągnik z naczepą może jechać za graczem prowadzącym kombajn, by w czasie rzeczywistym otrzymywać świeżo zebrane plony. Dzięki temu kombajn nie musi regularnie przerywać pracy w celu opróżnienia zbiornika” - napisano w informacji prasowej.

Doświadczenie z wersji PC uczy, że tryb wieloosobowy w Farming Simulator 15 do komfortowej zabawy wymaga mocnego połączenia, jeśli nie korzystamy z serwerów dedykowanych. Nie jest obecnie jasne, czy taka opcja pojawi się na PS4 i Xbox One.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Farming Simulator 15

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze