Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Farming Simulator 15 na PC już 30 października

Wersje konsolowe w przyszłym roku.

Firma Focus Home Interactive zapowiedziała, że symulator pracy rolnika - Farming Simulator 15 - ukaże się 30 października na PC.

Cześć!

W planach są także wersje przeznaczona na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Na edycje konsolowe trzeba jednak poczekać nieco dłużej - do pierwszych miesięcy przyszłego roku.

Wśród wprowadzanych innowacji deweloperzy wymieniają między innymi zastosowanie techniki physical-based rendering, znacząco podnoszącej jakość oświetlenia, a także tryb sieciowy dla maksymalnie 16 graczy, rywalizujących i współpracujących w kilku trybach.

Nowości w mechanice rozgrywki obejmują kolejne zajęcia dla rolników, z możliwością ścinania drzew włącznie. Wirtualni drwale skorzystają z odpowiednich maszyn.

Dostępne środowiska to gospodarstwo rolne w Skandynawii oraz odświeżona farma w Ameryce Północnej. Twórcy odwzorowali ponad 140 autentycznych pojazdów od 40 słynnych producentów.

Poniżej znaleźć można zestaw nowych screenów oraz nieco starszy trailer, z targów E3.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze