Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer GTA 6, ale z akcją w Polsce. Zabawna przeróbka robi furorę

Przegląd rodzimych memów.

A gdyby tak umieścić akcję GTA 6 w Polsce? Na taki pomysł wpadł najwyraźniej użytkownik „Nocny Pingwin” z serwisu YouTube, szykując interesującą przeróbkę pierwszego trailera gry.

Oglądamy zestaw polskich memów i kultowych filmików, ale mistrzowsko wpasowanych do ścieżki dźwiękowej z materiału przygotowanego przez Rockstar. W naszej opinii liderem jest samochód przelatujący nad rondem, z „woohoo” w wykonaniu głównej bohaterki w tle.

Są też panie od marihunaen, kolega niemalże urywający „ten od internetu”, mężczyźni z karbidowym działem zbudowanym ze śmietnika, Robert Makłowicz śmigający po zbiorniku wodnym i Janusz Korwin-Mikke gotowy do obrony ojczyzny z szablą w ręku. Do tego ostrzeżenia dla Pawła „Jumpera” - to już się kameruje.

„Dobra to jest jeszcze lepsze, tylko gdzie można nabyć tą wersję?” - zastanawia się jeden z użytkowników w serwisie X, gdzie przeróbka zdobywała zdecydowanie większą popularność niż na YouTube, gromadząc niemal 200 tysięcy wyświetleń.

Nie brakuje głosów, że forfiter nie jest memem z akcją w Polsce, lecz wydaje się, że takie nawiązanie pasuje idealnie, ponieważ w oryginalnym trailerze od Rockstara także nie brakuje bagiennej tematyki Florydy i licznych aligatorów.

Materiał trafił najwyraźniej także to odbiorców zza oceanu. „To potwierdza, dlaczego GTA rozgrywa się w Ameryce. Polska nie jest wystarczająco szalona” - komentuje „Thunder Jaw”. Ta zniewaga nowych memów wymaga.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze