Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Rome 2 ukaże się w Edycji Cesarskiej, z nową kampanią

AKTUALIZACJA: Premiera 16 września.

Aktualizacja (04.09.2014): Sega ogłosiła, że datę premiery strategii Total War: Rome 2 w Edycji Cesarskiej ustalono na 16 września tego roku, na PC i Maca.

*

Oryginalna wiadomość (29.08.2014): Sega ogłosiła, że strategia Total War: Rome 2 ukaże się w Edycji Cesarskiej, zawierającej nową kampanię - Cesarz August - i pomniejsze zmiany.

W zestawie znajdziemy też wszystkie wydane do tej pory darmowe rozszerzenia. Premiera we wrześniu na PC i Maca. Posiadacze podstawowej wersji gry otrzymają nowości bez dodatkowych opłat, jako automatyczną aktualizację.

Opór legionom Cezara stawia mała galijska wioska...

Studio The Creative Assembly zapewnia, że nowa kampania gwarantuje setki godzin rozgrywki. Historia koncentruje się na drugim triumwiracie i zmaganiach Oktawiana, Marka Antoniusza i Marka Lepidusa. Wcielimy się nie tylko w Rzymian, ale także w inne frakcje, jak Armenia.

Deweloperzy przygotowują też zmieniony system polityki, przeprojektowane drzewko budynków, lepszy balans bitew oraz usprawnioną oprawę graficzną.

„Rome 2 to na pewno nasz najbardziej ambitny tytuł” - zapewnia dyrektor kreatywny Mike Simpson.

„Notujemy więcej graczy, pozostających przy tytule na dłużej, niż w poprzednich odsłonach serii. Traktujemy opinie użytkowników bardzo poważnie. Poprzez szereg poprawek i darmowych aktualizacji staraliśmy się sprostać oczekiwaniom już po premierze. Chcemy, by Edycję Cesarską zapamiętano jako nasz najlepszy tytuł.”

Rome 2 ukazało się we wrześniu 2013 roku i szybko osiągnęło rekordową sprzedaż, ale wielu graczy narzekało na błędy, frustrującą sztuczną inteligencję i problemy z optymalizacją. The Creative Assembly przygotowało szereg łatek, by odpowiedzieć na krytykę.

Cover image for YouTube videoRally Point – Episode 21: ROME II Emperor Edition Unveiled

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Total War: Rome II

Video Game

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze