Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Empire Divided nowym dodatkiem do Total War: Rome 2

Premiera 30 listopada.

Zgodnie z zapowiedziami, deweloperzy z Creative Assembly ujawnili dziś nowy dodatek do strategii Total War: Rome 2. Rozszerzenie Empire Divided zadebiutuje już 30 listopada.

DLC wprowadzi nową kampanię, rozpoczynającą się w 270 roku, a więc jeszcze przed rozłamem Imperium Rzymu. Akcja osadzona jest więc przed kampanią z Total War: Attila.

Twórcy przygotowują 10 grywalnych frakcji, z czego pięć - Rzym, Palmyra, Sasanidzi, Galowie i Goci - to frakcje heroiczne. Otrzymają bardziej rozbudowane warunki zwycięstwa i wyjątkowych liderów, którzy nie mogą zginąć w boju.

Dodatek - wyceniony na nieco ponad 70 zł (w przedsprzedaży cena jest o parę złotych niższa) - wymaga posiadania podstawowej wersji Rome 2.

Wracamy do Rzymu

Kampania i heroiczne frakcje to nie jedyne nowości. Na mapie kampanii gracze będą zmagać się z plagami, kultami oraz bandytyzmem. Otrzymamy też niespotykane wcześniej wydarzenia losowe z wyborami i zadania.

Deweloperzy przebudowali także drzewko technologii, wprowadzili nowe budynki oraz zdolności specjalne generałów. Położono też duży nacisk na historię i narrację.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Total War: Rome II

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze