Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Pusta klatka

Misja poboczna związana z postacią Aligerna.

Jest to jedna z misji pobocznych w Torment: Tides of Numenera związana z Aligernem. Możesz się jej podjąć tylko wówczas, gdy będzie on w drużynie głównego bohatera. Zadanie pojawi się w dzienniku w trakcie wykonywania misji fabularnej o nazwie Na tropie konstruktora.

W jego trakcie dotrzesz do Doliny Poległych Bohaterów, gdzie pojawią się nowe opcje dialogowe związane z Aligernem. Skorzystaj z nich, a następnie udaj się do pomnika w centralnej części lokacji (#8 na mapie Dolina Poległych Bohaterów).

Orth Faung jest postacią związaną z zadaniem Aligerna.

Zadanie będziesz mógł kontynuować w Wykwicie, do którego dotrzesz w ramach misji fabularnej Cena Dracogena. Kiedy znajdziesz się na miejscu udaj się do Spadu Chirurga (#6 na mapie Rozległe Trzewia), gdzie zlokalizuj Orth Faunga (obrazek powyżej). Porozmawiaj z nim na temat tatuaży Aligerna oraz ukradzionej przez mordenów ramie.

Kolejnym krokiem jest dotarcie do skarbca. Udaj się do Starych Kazamatów Niewolników (#5 na mapie Rozległe Trzewia) i przejdź na zachód lokacji, gdzie otwórz zamknięte drzwi. Uwolnisz tak więźnia, którego możesz wypuścić. Wejdź do celi, rozpraw się z przeciwnikami, a potem przejdź do skarbca - jego dokładną lokalizację i szczegóły z nim związane są opisane w zadaniu Pomruki niezadowolenia.


Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Anatema

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyzwoleniec

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Złamane serca


Przeszukaj skarbiec, a odnajdziesz skradzioną ramę (a przy okazji kilka innych cennych przedmiotów). Podnieś ją i wróć do Orth Faunga w spadzie chirurga. Za zwrócenie przedmiotu otrzymasz 350 błyszków i 40 punktów doświadczenia oraz zdobędziesz informacje na temat historii Aligerna i odblokujesz pozytywny wariant jego dalszych losów w epilogu.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze