Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Walking Dead: Michonne - trzyodcinkowa miniseria zapowiedziana

Prosto z komiksu.

Telltale Games oraz Robert Kirkman zapowiedzieli trzyodcinkową miniserię The Walking Dead: Michonne, która ukaże się w tym roku, późną jesienią.

Interaktywna gra przedstawi dzieje bohaterów znanych z oryginalnego komiksu Kirkmana, a konkretnie do tej pory nieznanych wydarzeń pomiędzy zeszytami 126 a 139. Dowiemy się, co tak naprawdę stało się z Michonne. Spotkamy też Ricka i Ezekiela.

Ta miniseria ma składać się tylko z trzech odcinków i będzie dostępna na PC, PS3, PS4, Xbox One i Xboksie 360, a także urządzeniach mobilnych. Zgodnie z informacją prasową, do uruchomienia gry będzie wymagane posiadanie przynajmniej jednego odcinka z drugiego sezonu gry The Walking Dead. Więcej informacji w okolicy premiery.

- Dzięki tej miniserii, gracze będą mogli sam doświadczyć, przed jakimi wyzwaniami stanęła Michonne, a wybory, które będą musieli podjąć, zaważą na jej przygodzie - powiedział Kevin Bruner, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Telltale Games. - Jesteśmy niezwykle zaszczyceni przez Roberta, że możemy podzielić się tą nieznaną wcześniej historią z uniwersum The Walking Dead.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze