Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Seed - zapowiedziano postapokaliptyczne, tekstowe RPG

Twórcy zbierają pieniądze na produkcję.

Trójka niezależnych deweloperów z Rosji ogłosiła rozpoczęcie prac nad The Seed - projektem tekstowego RPG, rozgrywającego się w postapokaliptycznej rzeczywistości Moskwy w 2026 roku.

Twórcy zapowiadają interaktywną opowieść pełną wyborów i ich konsekwencji, podsumowaną kilkunastoma zakończeniami. Premierę zaplanowano na lipiec przyszłego roku, na PC, Maca i iPady. Plany mogą jednak ulec zmianie - jeśli na oficjalnej stronie uda się zebrać wystarczającą kwotę, prace nad dodatkowymi elementami mogą przesunąć datę debiutu.

„Gracz będzie mógł dołączyć do grupy lub podróżować samotnie, polować na zwierzynę lub przemierzać okolicę jako bandyta” - czytamy w opisie. Poza warstwą tekstową, konieczne będzie także zarządzanie ekwipunkiem.

Deweloperzy odpowiedzialni za prace zdobyli już pewne doświadczenia, zajmując się produkcją modyfikacji Misery do S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Właśnie fanów tej serii, a także Metro czy Fallout, chcą teraz zainteresować poprzez The Seed.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze