Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„The Mandalorian” rozpędzony. Jest już scenariusz 4. sezonu

Trzeci pojawi się już w marcu.

Twórcy serialu „The Mandalorian” oficjalnie potwierdzili, że scenariusz czwartego sezonu kosmicznego westernu jest już gotowy. Przypomnijmy, że na początku marca na platformie Disney+ pojawi się trzecia odsłona przygód Dina Djarina i „Baby Yody”.

- Tak, napisałem już 4. sezon. Musieliśmy wiedzieć dokąd zmierzamy, aby opowiedzieć w pełni ukształtowaną historię - powiedział Jon Favreau, scenarzysta serii w rozmowie z francuską telewizją BFMTV INSIDE. - Mieliśmy ją rozplanowaną, Dave [reżyser „The Mandalorian” - dop. red.] i ja, a potem skrupulatnie rozpisywaliśmy każdy odcinek. Pisałem już podczas postprodukcji, ponieważ wszystko musi działać jako kontynuacja i jedna pełna historia.

Filmowiec podkreślił także, że w trakcie pracy nad serialem brał pod uwagę linie fabularne pozostałych produkcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. - Musimy mieć świadomość, co dzieje się w innych serialach czy nawet w Star Wars: Skeleton Crew, bo wszystkie mają miejsce w tym samym okresie. Jest dużo więcej rzeczy, o których musimy pamiętać i wątków, które budowaliśmy również w poprzednich sezonach „Mando” - dodał.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek trzeciego sezonu „The Mandalorian” pojawi się 1 marca w serwisie Disney+. Każdy kolejny - co tydzień w środę. Całość zamknie się w ośmiu epizodach, a finał zaplanowano na 19 kwietnia. Tym razem Din wraz z Grogu wyruszają w podróż na Mandalorę, czyli planetę Mandalorian, gdzie główny bohater zmierzy się z własną tożsamością i historią.

O autorze
Komentarze