Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us Part 1 na PC dostało nową datę premiery

W trosce o jakość.

Studio Naughty Dog opóźniło premierę remake’u The Last of Us na PC o ponad trzy tygodnie. Według nowego planu, tytuł trafi na rynek 28 marca 2023 roku.

Premierę zaplanowano pierwotnie na 3 marca, jak jednak podano w komunikacie - wydanie na komputery osobiste wciąż wymaga odpowiedniego doszlifowania.

Chcemy mieć pewność, że The Last of Us Part 1 na PC zadebiutuje w jak najlepszej formie. Te dodatkowe kilka tygodni pozwoli nam upewnić się, że nowe wydanie The Last of Us spełni wasze i nasze standardy” - czytamy w tweecie studia.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością wprowadzenia The Last of Us Part 1 na nową platformę, dotarcia do nowych i powracających graczy z niezapomnianą historią Joela i Ellie. Mamy więc nadzieję, że nadal będziecie oczekiwać premiery 28 marca”.

Twórcy wykorzystali tę okazję, by podziękować graczom za niezwykle pozytywny odbiór serialu „The Last of Us”. Możemy się domyślić, że sukces adaptacji wpłynie na sprzedaż The Last of Us Part 1, nic więc dziwnego, że Naugthy Dog woli uniknąć wydania niedopracowanego produktu.

W ciągu ostatnich kilku tygodni byliśmy całkowicie zdumieni ogromem miłości i wsparcia dla »The Last of Us«. Wiemy, że wielu z was powracało do historii, od której wszystko się zaczęło, grając w The Last of Us Part 1 na konsoli PlayStation 5, i zdajemy sobie sprawę, że wielu z was nie może się doczekać, by wskoczyć do gry po raz pierwszy, gdy Part 1 trafi na PC” - dodano.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze