Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 2 z datą debiutu i nowym zwiastunem w tym tygodniu - wynika z nieoficjalnych informacji

Z kilku źródeł.

Sony jeszcze w tym tygodniu zamierza opublikować nowy zwiastun The Last of Us 2, a także ujawnić datę premiery gry - wynika z nieoficjalnych informacji, pochodzących rzekomo od osób zaznajomionych z planami japońskiego koncernu.

Wieść przekazał hiszpański oddział serwisu GameReactor. Anonimowi informatorzy, którzy skontaktowali się z dziennikarzami, twierdzą, że w materiale wideo zobaczymy „czysty” gameplay, a produkcja trafi na rynek najprawdopodobniej jesienią.

Co ciekawe, teorię potwierdziła inna hiszpańska redakcja - Legion de Jugadores - powołując się na własne źródła.

Niewykluczone, że pokaz The Last of Us 2 ma coś wspólnego z nadchodzącym wydarzeniem związanym z Death Stranding. Zwiastun lub gameplay tajemniczej gry Hideo Kojimy zaplanowano na środę.

Warto przypomnieć, że Sony nie weźmie udziału w tegorocznej edycji targów E3. Koncern z pewnością szuka więc alternatywnych sposobów przekazania wieści o oczekiwanych grach na PS4.

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć jeden dłuższy fragment rozgrywki z The Last of Us 2. Materiał ujawnia, że - tak jak w pierwszej części - nie zabraknie skradania i otwartej walki, a istotną rolę odegrają przerywniki filmowe.

Źródło: GameReactor, Legion de Jugadores

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze