Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Evil Within 2 - rozdział 4: akta, slajdy, szczątkowe wspomnienia

Wszystkie znajdźki i sekrety w czwartym rozdziale.

Dla odmiany po rozdziale 3, kolejny etap jest liniowy - przemierzamy bowiem korytarze i pomieszczenia lokacji zwanej Szpikiem. Ten przypominający podziemne bunkry obszar łączy różne dzielnice miasteczka Union.

Rozdział 4 nie wiąże się więc z naciskiem na eksplorację, a więc siłą rzeczy znajdźki łatwiej zdobyć. Praktycznie wszystkie leżą na wyciągnięcie dłoni, choć oczywiście można je przegapić. Dlatego też wskazujemy położenie każdej z nich.

Przygotowaliśmy mapkę z oznaczeniem lokalizacji wszystkich trzech znajdziek w Szpiku. Czwarta znajduje się już w nowym obszarze, przed Ratuszem.

W tym rozdziale znajdziemy:

  • 2 akta (kolor żółty na naszej mapie)
  • 2 wspomnienia szczątkowe (kolor niebieski)

W tym rozdziale nie znajdziemy żadnego slajdu.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Akta

#1 Pierwsze akta w tym rozdziale znajdziesz w pierwszej większej sali, do jakiej trafisz - gdy wyjdziesz od komputera (wejścia), przy automacie z napojami skręcisz w prawo, dotrzesz do tej sali. Znajdźką jest tutaj komputer przy ścianie, na którym przeczytasz wiadomość.

#2 Kolejny fragment akt to także komputer. Znajdziesz go od razu po lewej stronie pokoju, do którego wejdziesz po ominięciu lub zabiciu mutanta z zieloną aurą w kanałach, gdzie nosiłeś maskę przeciwgazową. Gdy otworzysz drzwi, wejdziesz po drabinie już bez maski.


Szczątkowe wspomnienia

#1 Kiedy przejdziesz kładką z pomieszczenia, w którym zbadałeś ostatni komputer, dotrzesz do drzwi. Za drzwiami przejdziesz prosto i zobaczysz ciemne cienie. Wyciągnij komunikator i dostrój się do szczątkowego wspomnienia przed zawaloną podłogą.

#2 Drugie wspomnienie zanalizujesz już po wyjściu ze Szpiku. Gdy wyjdziesz do kryjówki, a następnie po drabinie do budynku na górze, na zewnątrz nie będzie żadnych wrogów, ale po lewej stronie od głównej ścieżki jest altana. To w niej znajdziesz szczątkowe wspomnienie mieszkańca Union.Kolejna znajdźka znajduje się niedaleko - w bramie prowadzącej na dziedziniec ratusza. Teoretycznie zebranie jej to już jednak część piątego rozdziału, dlatego wymieniamy ją na kolejnej stronie o sekretach.

Komentarze