Skip to main content

The Evil Within 2 - rozdział 11: akta, slajdy, szczątkowe wspomnienia

Znajdźki w rozdziale jedenastym.

Rozdział 11 to kolejny powrót do Szpiku - w ciemnych korytarzach czasem łatwo przegapić pewne sekrety, dlatego polecamy zapoznać się z naszymi wskazówkami.

Na mapie poniżej zaznaczamy lokalizację tych znajdziek, które znajdziemy w Szpiku. Dwie znajdują się w innym miejscu, dlatego odsyłamy do opisu, a wskażemy dokładne ich położenie.

W tym rozdziale znajdziemy:

  • 9 akt (kolor żółty)
  • 3 slajdy (kolor zielony)
  • 4 szczątkowe wspomnienia (kolor niebieski)

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Akta

#1 Pierwsze akta to dziennik Torres, a podniesiesz go w kryjówce, w której zaczynasz ten rozdział. Leżą na szafce naprzeciwko agentki.

#2 Już w Szpiku, gdy dotrzesz do kryjówki psycholog Hoffman i obejrzysz wspomnienie szczątkowe, zbadaj komputer - plik, który przeczytasz, to znajdźka.

#3 Kolejny fragment akt to ponownie komputer. W pomieszczeniu na lewo zaraz po tym, jak wyjdziesz z windy.

#4 Żeby podnieść ten raport musisz okrążyć parawany w tej sali, a więc idź prosto i skręcaj w lewo. Raport jest na samym końcu, na lewo od łóżka pacjenta.

#5 Jeszcze jeden raport jest w laboratorium, do którego wejdziesz po tym, jak zaatakuje cię mutant wyskakujący przez szybę we wschodniej części pomieszczenia.

#6 Ponownie, akta to wiadomość, którą przeczytasz na komputerze. By tutaj dotrzeć, musisz wcześniej otworzyć bramę do długiego korytarza elektrycznym bełtem. Zebranie tej znajdźki aktywuje spotkanie ze zjawą. To właśnie po udanej ucieczce przed duchem zbierzesz też raporty #7 i #8 - o ile w rozdziale 3 i rozdziale 7 także miałeś spotkania z duchem kobiety.

#9 Ostatni element akt w tym rozdziale znajdziesz na komputerze w pomieszczeniu, w którym przeprowadzasz zabieg na martwym pacjencie, by usunąć mu chip z głowy.


Slajdy

#1 Pierwszy slajd znajdziesz w pokoju Sebastiana. Udaj się do pomieszczenia z korkową tablicą ze zdjęciami i notatkami. Slajd leży na półce.

#2 Drugi slajd leży na ołtarzyku, zaraz za pierwszą bramą, którą otwierasz w Szpiku, aktywując przełączniki w skrzynce. Ołtarz jest w załomie po lewej stronie za bramą.

#3 Trzeci slajd znajdziesz obok komputera, od razu po tym, jak powrócisz do lokacji po skutecznej ucieczce przed zjawą.Szczątkowe wspomnienia

#1 Pierwsze wspomnienie odnajdziesz automatycznie, gdy wejdziesz do kryjówki Hoffman. Wystarczy, że się do niego dostroisz.

#2 Drugie wspomnienie obejrzysz nawet bez dostrajania się - przy głównych drzwiach w laboratorium, gdy pierwszy raz się do nich zbliżysz.

#3 To wspomnienie jest w laboratorium na piętrze. Idź w lewo od razu po wejściu po schodach.

#4 Ostatnie wspomnienie odtworzysz po pokonaniu bossa. Jest w pokoju, z którego wyszedł O'Neal.

Read this next