Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Crew Motorfest nadjedzie w 2023 roku. Ubisoft potwierdza premierę

Zgodnie z zapowiedziami.

Potwierdziły się tajemnicze zapowiedzi Ubisoftu. Francuski deweloper oficjalnie poinformował, że The Crew Motorfest zadebiutuje na rynku jeszcze w 2023 roku.

Firma dotrzymała słowa i opublikowała oficjalny zwiastun gry wraz z planowanym terminem premiery. The Crew Motorfest - a więc kontynuacja popularnej serii wyścigów od studia Ivory Tower - zadebiutuje w 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tytuł trafi także na platformę streamingową Amazon Luna oraz do abonamentu Ubisoft+.

The Crew Motorfest czerpie garściami z dziedzictwa serii The Crew, by zapewnić graczom najlepszy i wypełniony emocjonującymi wyścigami otwarty świat w historii serii” - czytamy na stronie gry.

Przygotuj się na wyścigi po ulicach Honolulu, pędź na złamanie karku po zboczach wulkanu, poszukaj przygód w gęstej dżungli, driftuj na krętych górskich drogach albo poszukaj wytchnienia na słonecznej plaży”.

Zgodnie z wcześniejszymi podejrzeniami, nowa odsłona serii przeniesie akcję na wyspę O’ahu, należącą do archipelagu Hawajów. Jak czytamy w zapowiedzi, „urzekającą krainę przemierzymy sami lub z ekipą, siadając za kierownicą setek najbardziej legendarnych pojazdów”.

Ubisoft potwierdził jednocześnie, że członkowie programu Insider będą mogli przetestować grę już od jutra. Zapisy do grona testerów odbywają się poprzez strone firmy.

Na sam koniec przypomnijmy, że pierwsza część The Crew zadebiutowała w 2014 roku i cieszyła się całkiem sporą popularnością. W 2018 roku wydano sequel, który wciąż jest wspierany kolejnymi aktualizacjami. Seria wyróżnia się otwartym światem, bogatym trybem wieloosobowym oraz szerokim wachlarzem funkcji społecznościowych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Crew Motorfest

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze