Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy Destiny rozpoczną się na początku przyszłego roku - raport

AKTUALIZACJA: Pełna wersja zadebiutuje wiosną.

Aktualizacja: Bungie oficjalnie potwierdziło, że testy Destiny rozpoczną się na początku 2014 roku. Ponadto, Dan Amrich z Activision poinformował na swoim blogu, że pełna wersja strzelaniny zadebiutuje przed końcem wiosny.

*

Oryginalna wiadomość: Sklep internetowy Amazon ujawnił, że testy wczesnej wersji Destiny rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Jeśli wierzyć opublikowanej karcie produktu, dostęp do bety otrzymają gracze zamawiający najnowszą strzelankę Bungie przed premierą, na PS3, PS4, X360 i Xbox One. Kody dostępowe zostaną rozesłane w ciągu dnia od zakupu.

Już wczoraj deweloperzy zapowiadali, że opublikują dzisiaj nowy zwiastun z Destiny, razem z „ekscytującym” ogłoszeniem. Możliwe, że sklep Amazon po prostu nieco się pośpieszył.

Pełna wersja futurystycznej strzelanki od twórców serii Halo ukaże się w przyszłym roku. Nadal nie potwierdzono jeszcze edycji PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze