Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Test laptopa ASUS GL503 Hero Edition

Nie tylko dla prawdziwych wojowników.

Propozycja gamingowego laptopa firmy ASUS określana jest mianem sprzętu dla prawdziwych wojowników. Całość bowiem została zaprojektowana z myślą o graczach, spędzających najwięcej czasu w grach typu MOBA.

Za tym ukierunkowaniem stoi przede wszystkim interesujący i przyciągający design laptopa, który oferuje subtelne i nie rzucające się w oczy tekstury smoczych łusek, a także oryginalne „przecięcie” na górnej części obudowy.

Dodatkowo, na klawiaturze urządzenia zostało zastosowane wyróżnienie klawiszy wykorzystywanych najczęściej właśnie w grach typu MOBA.

Nie chcemy jednak, by nastąpiły tu pewne niejasności - ASUS GL503 Hero Edition to laptop, który poradzi sobie doskonale także z innymi gatunkami gier. Konfiguracja sprzętowa jest bowiem na tyle optymalna, że wydajność sprzętu pozwoli uruchomić najnowsze gry w wysokich detalach i stanowi zapas na najbliższy czas.

Uwagę przykuwa tu także zastosowany wyświetlacz, który może pochwalić się świetną jakością obrazu, ale też rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym częstotliwością odświeżania. GL503 oferuje bowiem w tym aspekcie 120 Hz, co w przypadku mniej wymagających produkcji zagwarantuje bardzo wysoką płynność obrazu.

Nie uprzedzajmy jednak faktów - zapraszamy do lektury całego testu, gdzie poruszyliśmy wiele ciekawych tematów związanych z opisywanym urządzeniem. Nawigować po artykule możesz korzystając z przycisków na górze i dole danej strony, a także z linków prowadzących do danej sekcji lub kolejnej strony.

Następna strona: 2. Wykonanie, design i komunikacja


Materiał przygotowany we współpracy z firmą ASUS.

Tagi

Komentarze