Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terminators: The Video Game zapowiedziane

Nowa strzelanina od Reef Entertainment, wydawcy polskiej gry Rambo: The Video Game.

Brytyjski wydawca Reef Entertainment zapowiedział produkcję Terminators: The Video Game - informuje serwis IGN.

Wydawca zaprezentował wyłącznie logo gry

Przedstawiciele firmy powiadomili, że Reef uzyskał prawa na wyłączność do konsolowych gier opartych na motywach filmu Terminator z 1984 roku oraz „prawa do gier konsolowych i na PC” związanych z kontynuacją, Terminatorem 2 z 1991 roku.

Wydawca zapowiedział, ze będzie tworzyć gry związane z tą marką - pierwszą z nich będzie wspominany Terminators: The Video Game.

„W Reef jesteśmy wielkimi fanami klasyków science-fiction z lat 1984 i 1991” - czytamy w informacji prasowej. „To niesamowita szansa i wielka odpowiedzialność, móc tworzyć grę, która odda sprawiedliwość filmowym obrazom. Uważnie studiujemy wszystkie aspekty i elementy uniwersum Terminatora”.

„Opierając się na wszelkich dostępnych materiałach, stworzymy autentyczną, ekscytującą grę o wysokiej jakości”.

Nie poznaliśmy daty wydania produkcji, nie wiadomo jakie studio odpowiada za projekt. Być może pracami zajmie się polski zespół z Teyon, który obecnie zajmuje się grą Rambo: The Video Game, wydawaną przez Reef Entertainment.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze