Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tekken 7 otrzymał dwa nowe wydania, sześć lat po premierze

Sprzedano 8 mln egzemplarzy.

Bandai Namco pochwaliło się, że bijatyka Tekken 7 z 2015 roku sprzedała się w nakładzie przekraczającym 8 milionów egzemplarzy. Aby uczcić okazję, wydawca planuje sprzedać jeszcze więcej kopii, ogłaszające nie jedno, a dwa nowe wydania produkcji.

Odsłony z podtytułami Originals Edition oraz Definitive Edition są już dostępne w sprzedaży, wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Aby połapać się w szczegółach, przygotowano pomocną grafikę:

Tekken 7: Originals Edition za 379 zł zawiera podstawową wersję gry oraz dwanaście dodatkowych postaci z DLC: to Eliza, Anna Williams, Lei Wulong, Craig Marduk, Armor King, Julia Chang, Zafina, Ganryu, Leroy Smith, Fahkumram, Kunimitsu oraz Lidia Sobieska.

Tekken 7: Definitive Edition to już kompletny zestaw wszystkich wojowników, aren i opcji z wydanych dotychczas przepustek sezonowych. Rozmiary pakietu odzwierciedla cena, ustalona na 449 zł.

Co z kolejną odsłoną serii? Oficjalnych szczegółów brak, lecz tytuł Tekken 8 pojawiał się już w przeróżnych przeciekach, choćby w bazie danych gier testowanych w ramach GeForce Now, co wyrasta na bardzo wiarygodne źródło informacji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze