Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Postacie z Elden Ring walczą w Tekken 7 - mod zaskakuje pomysłowością

"Przestańcie" - apeluje producent.

Mod przenoszący postacie z Elden Ring do Tekken 7 jest tak wiarygodny, że reżyser i producent bijatyki postanowił sprecyzować na Twitterze, że nie jest oficjalnym projektem deweloperów.

Modyfikacja autorstwa niejakiego „Ultraboya” jest dostępna w sieci za darmo, wprowadzając do Tekkena szereg postaci, takich jak Melina, Malenia, Alexander, Radahn, Ranni oraz oczywiście wielki homar.

„Um... Jasne, wydawcą Elden Ring jest Bandai Namco i byłem menedżerem produkcji tego tytułu, ale to nie ma znaczenia” - napisał Katsuhiro Harada. „Całość jest fantastycznie zrobiona, ale proszę, przestańcie” - zażartował.

Jeden z graczy zapytał, czy mowa o kwestiach prawnych, czy po prostu o tym, że deweloper otrzymuje za dużo zapytań w tej sprawie.

„Pewnie nie wiecie, ale jest zaskakująco dużo osób, które sądzą, że to oficjalny produkt i kontaktują się z nami” - sprecyzował. „W naszej społeczności są osoby, które robią hałas na bazie takich nieporozumień”.

Jak prezentuje powyższy trailer, mod faktycznie jest świetnie wykonany, choć bazuje po prostu na podmianie postaci z Tekken 7 na modele z Elden Ring. Zakres ciosów pozostaje bez zmian: Melinda to Lidia, Malenia - Kunimitsu, a ulubieniec fanów Alexander - Gigas.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze