Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Noctis z Final Fantasy 15 kolejnym wojownikiem w Tekken 7

Magia i miecz.

Bandai Namco ogłosiło wczoraj, że Noctis Lucis Caelum - główny bohater Final Fantasy 15 - będzie kolejnym wojownikiem w bijatyce Tekken 7.

Nowy bohater zadebiutuje dopiero wiosną przyszłego roku.

Kto mówi?

Przygotowano także materiał wideo, który w interesujący sposób łączy uniwersum Final Fantasy 15 właśnie z Tekken 7. Wygląda na to, że otrzymamy także kolejną arenę do walki, inspirowaną charakterystyczną stacją paliw z warsztatem.

Jeśli mowa o rozgrywce, wygląda na to, że Noctis bazuje na szybkich atakach i teleportacji, korzystając z miecza Engine Blade oraz z czarów.

Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, zimą tego roku, jeszcze przed debiutem bohatera z Final Fantasy 15, w grze pojawi się także Geese Howard z Fatal Fury (oraz King of Fighters czy Art of Fighting).

Noctis będzie już częścią trzeciego „sezonu” wsparcia dla Tekken 7.

Postać z Final Fantasy 15 nie była jedyną weekendową niespodzianką dla fanów bijatyk. Z równie dużym entuzjazmem przyjęto, że w skład kolejnego pakietu DLC do Injustice 2 wejdą między innymi Wojownicze Żółwie Ninja.

Donatello, Michaelangelo, Leonardo i Raphael dołączą do obsady bijatyki, choć nie wiadomo czy gracze pokierują wszystkimi podopiecznymi przełączając się między jegomościami w walce, czy też pojawią się cztery różne skórki.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze