Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prawdopodobnie zobaczyliśmy pierwszy teaser Tekken 8

Natomiast do Tekken 7 zmierza darmowa aktualizacja.

W trakcie odbywającego się w ubiegły weekend turnieju Evo 2022 Bandai Namco opublikowało krótki materiał zapowiadający kilka ciekawych rzeczy związanych z marką Tekken. Najciekawsza jest sama końcówka materiału, która sugeruje, że Tekken 8 już powstaje. Teaser zaczyna się w 1:40.

Widzimy fragment zakończenia Tekken 2, w którym Kazuya, po wygraniu turnieju, zrzuca Heihachiego w przepaść, po czym następuje zbliżenie na jego uśmiechniętą twarz stworzoną na nowym silniku. Przez chwilę możemy też zobaczyć i usłyszeć znajome „get ready” (ang. „przygotuj się”), co najwyraźniej sugeruje, że mamy być gotowi właśnie na Tekken 8.

Materiał skupia się jednak w większości na nadchodzącej bezpłatnej aktualizacji Tekken 7, która ukaże się 17 sierpnia i wprowadzi poprawki balansu oraz „nowe taktyki”. Pojawia się także data światowych finałów Evo 2022, które odbędą się w Amsterdamie 4 i 5 stycznia 2023 roku.

W komentarzach pod filmem internauci spekulują, że właśnie wtedy, podczas finałów Evo 2022, zobaczymy pełną zapowiedź Tekken 8.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze